Leszczanie pomagają szpitalowi. Dziękujemy! Wyróżniony

Lesko i okolice Napisała  czwartek, 19 marzec 2020 20:19 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

LESKO, PODKARPACIE. Jak na swoim profilu poinformował burmistrz Leska, Adam Snarski, w związku z sytuacją panującą wokół walki z epidemią koronawirusa, również i w naszym mieści udało się zorganizować doraźną pomoc dla szpitala. Poniżej treść informacji zamieszczonej przez burmistrza.

"Przyglądając się rozwojowi bieżącym wydarzeniom związanym z koronawirusem, Dariusz i Katarzyna Sowa wraz ze mną zorganizowaliśmy zakup ręczników, papierów, rękawiczek, wody i innych potrzebnych rzeczy, które zostają przekazane Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Lesku.
Przede wszystkim, do pomysłu, który realizujemy wszyscy prywatnie, jako mieszkańcy Gminy Lesko, z wielkim entuzjazmem i ochotą dołączyli oraz dołożyli swój wielki udział: Państwo Szelc, Rodzina Państwa Indyków, Pan Paweł Orlef, Państwo Jadwiga i Paweł Wrona, Państwo Dobrzańscy, Państwo Julita i Dariusz Ginda, Państwo Barbara i Paweł Murawscy, Państwo Marzena i Krzysztof Dobrzańscy, Państwo Beata i Dariusz Dolińscy, Jadwiga i Jerzy Borgosz.
Być może za oszczędzone w ten sposób środki finansowe szpital mógłby zakupić potrzebne na dużą skalę ochronne fartuchy dla ratowników i personelu oraz maseczki.
Wszyscy chcielibyśmy pomóc personelowi medycznemu naszego szpitala. Dla Wszystkich serdeczne podziękowania. Solidarność dzisiaj jest naszą mocną wspólną cechą!"

pomoc.szpital1

pomoc.szpital2

pomoc.szpital3

 

 

Czytany 1408 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

sobota, grudzień, 04, 2021

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik