Wernisaż prac uczniów Liceum Plastycznego Fot. BDK Lesko

Wernisaż prac uczniów Liceum Plastycznego

Wystawy Napisała  sobota, 24 luty 2018 19:50 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

LESKO, PODKARPACIE. W środę, 21 lutego w Małej Galerii Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku odbył się wernisaż prac plastycznych wykonanych przez uczniów Liceum Plastycznego Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku.

W ramach obecnej wystawy można obejrzeć prace wykonane w pracowni projektowania graficznego pod kierunkiem Waldemara Kordyacznego, pracowni podstaw projektowania oraz aranżacji przestrzeni pod kierunkiem Oksany Kulczyckiej, pracowni rysunku i malarstwa prowadzonej przez Andrzeja Kijowskiego oraz pracowni rzeźby prowadzonej przez Sebastiana Trafalskiego.

Wystawa jest prezentacją prac, zadań i ćwiczeń, jakie uczniowie muszą wykonać na przedmiotach artystycznych. Są to prace wykonane samodzielnie pod okiem prowadzącego zajęcia. Spektrum zadań jest bardzo szerokie.
Wszechstronność działań oraz kreatywność młodego adepta sztuki ma go nauczyć i przygotować do dalszej edukacji na wyższych uczelniach oraz pomóc zdobyć umiejętności potrzebne w pracy zawodowej. Talent, pracowitość, charyzma i podejmowanie wyzwań to dla młodych artystów jedyna droga do sukcesu, jakim jest realizacja życia poprzez sztukę.

Wystawę uczniów leskiego Liceum Plastycznego można oglądać do 7 marca.

Źródło: BDK Lesko

Poniżej tekstu - GALERIA ZDJĘĆ

Czytany 896 razy Ostatnio zmieniany sobota, 24 luty 2018 19:58

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

poniedziałek, wrzesień, 28, 2020

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik