Fiolka

LESKO, PODKARPACIE. „Lokalni Herosi. 100 inicjatyw przedsiębiorców na 100-lecie niepodległości”, to akcja grupy Eurocash, w której bierze udział m.in. Uczniowski Klub Sportowy AQUARIUS Lesko. Dzięki tej inicjatywie jest szansa na znaczną poprawę warunków trenowania młodych pływaków z naszego miasta. Walczymy o grant w wysokości 10 tys. zł.


LESKO, PODKARPACIE. Dziś, 26 maja trwa drugi dzień święta naszego miasta. Rano bawiły się przedszkolaki, trwa Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych, ale do wieczora przewidziano jeszcze wiele atrakcji dla wszystkich. Zapraszamy do kompleksu rekreacyjno-sportowego Aquarius!


POWIAT ROPCZYCKI, PODKARPACIE. Wspólne działania funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej i policjantów z Wydziału Kryminalnego KWP w Rzeszowie doprowadziły do ujawnienia „dziupli samochodowych” z częściami oraz kradzionymi, luksusowymi pojazdami. Do sprawy zatrzymano pięciu Polaków z zarzutami m.in. paserstwa.


LESKO, PODKARPACIE. Policjanci z Leska uratowali mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie. 25-latek zadzwonił do dyżurnego policji i poinformował, że ma zamiar targnąć się na swoje życie. Dzięki szybkiej reakcji i skutecznemu działaniu, życie mężczyzny udało się uratować.


LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza w piątek, 22 czerwca na wernisaż wystawy: MODELARSTWO PLASTIKOWE I KARTONOWE. W ramach tej wystawy będzie można podziwiać wspaniałe modele samolotów, szybowców, helikopterów, okrętów i czołgów.


LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza do Małej Galerii na wystawę malarstwa ze zbiorów Biura Wystaw Artystycznych w Krośnie - PORTRET KROSNA.


LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku ma przyjemność zaprosić w piątek, 8 czerwca na wernisaż wystawy zdjęć ŁOWCY ŚWITÓW.


LESKO, PODKARPACIE. Burmistrz Miasta i Gminy Lesko zaprasza na coroczne obchody Dni Leska. Przez trzy dni - 23, 25 i 26 maja na terenie naszego miasta odbędzie się wiele imprez - sportowych, muzycznych i rekreacyjnych dla każdego.


SOLINA, BIESZCZADY, PODKARPACIE. Wójt gminy Solina Adam Piątkowski wypowiedział umowy najmu kilku handlowcom z solińskiego "deptaka". Powodem tej decyzji ma być nowo wprowadzone kryterium najmu - handlowiec miejscowego deptaka musi być mieszkańcem gminy Solina. Spór narasta, Samorządowe Kolegium Odwoławcze uchyla decyzje wójta, ten wydaje kolejne. Poniżej prezentujemy reportaż Artura Borzęckiego z TV Polsat poświęcony temu konfliktowi.


LESKO, PODKARPACIE. Już jesteśmy po pierwszym wieczorze koncertowym festiwalu Zew się budzi. I jest dobrze. Naprawdę dobrze, bo wreszcie w Lesku mogliśmy posmakować atmosfery, jaka towarzyszy dużo większym  festiwalom, jakie co roku odbywają się w kilkunastu miastach Polski. Kto był w Cieszanowie, czy choćby na Czad Festiwal, ten wie, o czym mówimy.  A o tym, czy festiwal uznany zostanie za udany i za rok doczekamy się jego kontynuacji, zależy w ogromnej mierze od jego uczestników, którzy tworzą klimat i duszę takich imprez, jak Zew. Festiwal to ludzie i muzyka, albo kto woli - muzyka i ludzie. Zapraszamy zatem do obejrzenia naszej następnej galerii zdjęć z popołudniowych i wieczornych koncertów dnia pierwszego.


Strona 1 z 23

piątek, październik, 19, 2018

amgis

Pogoda

piątek, październik, 19, 2018

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik