Młodzież zachwyciła formą i zaangażowaniem. I Międzynarodowe Mistrzostwa Leska w Pływaniu już za nami Wyróżniony

SPORT W REGIONIE Napisała  wtorek, 22 październik 2019 20:28 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)
LESKO, PODKARPACIE. To była sobota wypełniona sportem. 19 października Basen Aquarius gościł pływaków rywalizujących w ramach I Międzynarodowych Mistrzostw Leska w Pływaniu. Zawody uroczyście otworzył burmistrz Leska Adam Snarski. W wyścigach wystartowało ponad 200 zawodników z kraju i zagranicy, którzy walczyli w konkurencjach indywidualnych i drużynowych. Pomysł na pływackie zawody tej rangi okazał się strzałem w dziesiątkę. Młodzi pływacy zachwycali formą, rekordami życiowymi  i zaangażowaniem. Wszystkim startującym gratulujemy!
 
Leski basen w sobotę, 19 pażdziernika już od rana pełen był gwaru młodych sportowców i dopingu publiczności. I Międzynarodowe Mistrzostwa Leska w Pływaniu przeszły już do historii, ale z pewnością można powiedzieć, iż był to pomysł trafiony i wart kontynuacji. Duża liczba startujących pokazuje, że młodzi ludzie szukają okazji do sprawdzenia się w ramach zawodów i choćby dlatego organizatorzy mistrzostw zasłużyli na duże brawa. Warto również podziękować sponsorom mistrzostw - RUBBER SANOK, MANSARD SANOK, H2O Shop, ABC U SOWY. 
Widać również, że kilkuletnia praca trenerów UKS "Aquarius" daje znakomite efekty - nasi zawodnicy z roku na rok osiągają coraz lepsze wyniki i prezentują rosnącą formę.

Szczegółowe wyniki zawodów do sprawdzenia - TUTAJ
 
My zapraszamy do obejrzenia naszej GALERII ZDJĘĆ (poniżej tekstu) z leskich mistrzostw.
 
Fot. Violetta Gajek
RUBBER SANOK# MANSARD SANOK # H2O Shop # ABC U SOWY#
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY za wsparcie i zapraszamy do skorzystania z usług naszych darczyńców
Czytany 1100 razy Ostatnio zmieniany środa, 23 październik 2019 20:07

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

czwartek, styczeń, 28, 2021

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik