Zabrali quada, żeby pojeździć... Odpowiedzą przed sądem Fot. KPP Lesko

Zabrali quada, żeby pojeździć... Odpowiedzą przed sądem

Kronika policyjna Napisała  piątek, 23 luty 2018 20:48 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

LESKO, PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy nocą z 13 na 14 lutego zabrali quada zaparkowanego przy stoku narciarskim koło Leska i wybrali się nim na przejażdżkę. Uszkodzony pojazd porzucili na drodze. Sprawcami byli dwaj opiekunowie obozu narciarskiego, stacjonującego w ośrodku przy stoku.

O zdarzeniu policjantów poinformował pokrzywdzony właściciel ośrodka wypoczynkowego koło Leska, któremu skradziono quada. Pojazd służył pracownikom do prac prowadzonych na terenie wyciągu narciarskiego i był zostawiony na noc przy ośrodku z kluczykami w stacyjce. Rankiem 14 lutego, właściciel stwierdził, że pojazdu nie ma na miejscu. Stał porzucony na drodze około kilometra od ośrodka. Quad był uszkodzony, właściciel straty wycenił na 3000 zł.

Policjanci ustalili, że pojazd został zabrany przez dwóch mężczyzn. Okazało się, że byli to dwaj instruktorzy - opiekunowie dziecięcego obozu narciarskiego, zakwaterowanego w ośrodku.
43-latek z Bielska-Białej i 33-latek z Częstochowy zostali zatrzymani. Przyznali się do winy. Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty zaboru cudzego pojazdu w celu krótkotrwałego użycia i porzucenia go w stanie uszkodzonym. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

Źródło: KPP Lesko

Czytany 231 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

piątek, październik, 19, 2018

amgis

Pogoda

piątek, październik, 19, 2018

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik