środa, czerwiec, 19, 2024

DNI LESKA - już od środy! Wyróżniony

Imprezy Napisała  piątek, 18 maj 2018 18:59 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

LESKO, PODKARPACIE. Burmistrz Miasta i Gminy Lesko zaprasza na coroczne obchody Dni Leska. Przez trzy dni - 23, 25 i 26 maja na terenie naszego miasta odbędzie się wiele imprez - sportowych, muzycznych i rekreacyjnych dla każdego.

Środa, 23 maja będzie poświęcona sportowi szkolnemu. Na stadionie miejskim odbędą się, od godz. 9.00, biegi międzyszkolne.

Bardzo bogaty program obchodów dni miasta mają - piątek (25 maja) i sobota (26 maja).

W piątek, 25 maja, ulicami Leska przejdzie młodzież z leskich szkół w barwnej Żakinadzie. Każdy chętny będzie mógł - za darmo - zwiedzić wystawę w Galerii Sztuki Synagoga, a na dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji i rozrywek przy kompleksie rekreacyjno-sportowym Aquarius.

W sobotę, 26 maja, najmłodsi mieszkańcy naszego miasta bawić będą się na Festynie przedszkolnym przy Przedszkolu Samorządowym im. Misia Uszatka, a od 10.00 kolejne atrakcje czekać będą - nie tylko na dzieci - przy kompleksie sportowo-rekreacyjnym Aquarius.

Szczegółowy program obchodów Dni Leska - na plakacie poniżej.

dni.leska.plakat

Czytany 3698 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.