środa, czerwiec, 19, 2024

Warto świętować wspólnie. Jarmark Bożonarodzeniowy już za nami Fot. Violetta Gajek

Warto świętować wspólnie. Jarmark Bożonarodzeniowy już za nami Wyróżniony

Imprezy Napisała  czwartek, 27 grudzień 2018 20:39 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

LESKO, PODKARPACIE.  Pierwsze koty za płoty..., czyli pierwszy Jarmark Bożonarodzeniowy w Lesku już za nami. Organizatorzy obawiali się troszkę pogody, która rzeczywiście poskąpiła nam śnieżnych widoków, ale dzięki uczestnikom jarmarku i całej jego oprawie, zimowy, świąteczny czas był z nami przez cały weekend.

Już od piątkowego południa na małym rynku w Lesku i sąsiadujących z nim uliczkach pojawiały się pierwsze świąteczne stoiska, gdzie można było kupić m.in. piękne wyroby rękodzielnicze przygotowane przez lokalnych twórców z myślą o nadchodzących świętach. Nie zabrakło również kolęd, które wybrzmiewały przez cały czas jarmarku. Na uczestników imprezy czekał także Mikołaj ze słodkim poczęstunkiem dla najmłodszych, piękne "mikołajowe" sanie, smaczne potrawy dla wszystkich i gorący grzaniec dla dorosłych :).

Były życzenia burmistrza, konkursy dla najmłodszych i wspólne kolędowanie... A zatem - warto było uwierzyć, że również mieszkańcy Leska potrafią wspólnie bawić się i celebrować nadchodzące święta. Do zobaczenia za rok!

Poniżej tekstu zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ z Jarmarku Bożonarodzeniowego Lesko 2018.

Fot. Violetta Gajek

 

Czytany 2183 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 grudzień 2018 22:45

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.